24.02.2018 – “Камінг-аут”

"ДРУЖБА, ДОВЕРИЕ, ФЛИРТ, ЛЮБОВЬ, СЕКС" | "FRIENDSHIP, TRUST, FLIRTING, LOVE, SEX"

* До уваги всіх користувачів!
Наша компанія і наш ресурс не організовує заходи. Ми всього лише, сповіщаємо про події, які організовані нашими партнерами. У статтях є посилання на відповідальних осіб або на сторінки наших парнеров, які займаються організацією та проведленіем заходів.
Тому просимо Вас з питань організації та проведення заходів звертатися безпосередньо до наших партнерів, переходячи по посиланнях наведеним в статтях.

Шановні друзі!

Хочемо повідомити Вам, що 24.02.2018 року о 19:00 в рамках проекту Sex.Ed.UA відбудеться відкрита лекція на тему: “Камінг-аут”.
Захід відбудеться в приміщенні The Cage Bar за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41.


Відкрита лекція від Sex.Ed.UA!

Софія Лапіна – ЛГБТ-активістка, експертка правозахисного ЛГБТ центру “Наш Світ”.
Камінг-аут – це в першу чергу про комфорт, видимість, безпеку.
Мало хто з нас почувається комфортно приховуючи щось. Приховувати свою орієнтацію або гендерну ідентичність – те саме, що постійно приховувати своє справжнє ім‘я та підсвідомо озиратися на вулиці, коли когось ним кличуть. Те саме, тільки ще важче.

Питання камінг-ауту напряму пов’язано з питанням видимості ЛГБТІК у суспільстві. 90% Українців впевнені, що ніколи у своєму житті не зустрічали гея, лесбійку або трансгендерну людину. У свою чергу світові дослідження говорять про те, що 7-10% відсотків будь-якого суспільства, будь-якої країни та соціальної групи – не є гетеросексуальним. І це те зачароване коло, у якому ми живемо – суспільство боїться інакшості, а ЛГБТІК боїться суспільства. І тільки тоді, коли одні починають відкриватися іншим – починаються зміни.

Будемо говорити про те, навіщо потрібен камінг-аут, як до нього підготуватися, та коли краще всього це робити.

Вхід – вільний.

Donation – вітається!